Клапан керуючий Clack WS 1.5 CI прямоточна регенерація по об'єму та часу без витратоміра

Клапан керуючий Clack WS 1.5 CI прямоточна регенерація по об'єму та часу без витратоміра

Клапан керуючий Clack WS 1.5 CI прямоточна регенерація по об'єму та часу без витратоміра від компанії SWT - фото 1
68 817 ₴
В наявності

Доставка

 MeestExpressБезкоштовно
 УкрпоштаБезкоштовно
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата на картку «Ощадбанк»
 Оплата на картку «Приватбанк»
Показати всі 7 способів оплати

Опис

Ціну на товар уточнюйте

Clack WS1,5 CI - клапан, який займає провідну позицію на ринку реагентних керуючих клапанів у всьому світі. Підходить для установок із продуктивністю до 15,8 м³/год.
Клапан WS1,5 CI був створений для керування реагентними фільтрами в автоматичному режимі. До цього виду фільтрів відносяться фільтри для видалення солей жорсткості з води – пом'якшувачі та фільтри для видалення солей жорсткості, заліза, органічних сполук та ін. з води – фільтри комплексного очищення.
Клапан Clack серії CI оснащений великим набором програмованих функцій, наприклад кількість і час стадій промивання, її періодичність, підключення клапана, що відсікає. Даний клапан дозволяє встановити витрату солі для регенерації пом'якшувача не тільки вручну, але й автоматично при введенні користувачем жорсткості води.
Переваги клапана Clack WS1,5CI:
• вбудований лічильник води, який дає можливість встановлювати правильний фільтроцикл (час між промиваннями), що захистить від перевитрати таблетованої солі;• можливість прийому та видачі сигналу на промивання через спеціальні роз'єми на керуючій платі: так можна організувати схему безперервної фільтрації за допомогою кількох встановлених паралельних фільтрів пом'якшення, які промиваються по черзі;• міцність та надійність механічних частин клапана при правильній експлуатації та наявність ремкомплекту (каретка, шток, привід тощо).• Сумісний з типовими концентраціями наступних хімічних сполук: хлорид натрію, хлорид калію, перманганат калію, бісульфіт натрію, хлор та хлораміни.
Можливості клапана Clack WS1,5 CI:
- Три режими роботи: негайна регенерація за сигналом лічильника, відкладена регенерація за сигналом лічильника, відкладена регенерація за сигналом таймера- Програмування в мг/л, французьких градусах, німецьких градусах чи кубічних метрах- Повністю програмований цикл регенерації з будь-якою послідовністю його режимів (до 9 режимів)- Програмований час режимів регенерації- Можливість вибору типу регенерації (вгору чи вниз)- Можливість примусового запуску регенерації із встановленням 1-28 днів- Можливість роботи з балонами діаметром до 30" за сервісними витратами та на зворотне промивання- Зберігання налаштувань системних та робочих даних в енергонезалежній пам'яті- Вбудований конденсатор підтримує роботу годинника при відключенні живильної енергії на строк до 2 годин- Мережний адаптер, що встановлюється для забезпечення безпечної експлуатації, з вихідною напругою живлення 12 В спрощує встановлення- Клапан управління розроблений з урахуванням оптимізації сервісних потоків та потоків на зворотне промивання- Наповнення реагентного бака обробленою водою- Можливе встановлення підмішуючого клапана- Індикатор низького рівня солі- 24-годинний годинник.
Автоматичний клапан Clack WS1,5 CI встановлюється на балон фільтра та підключається до електромережі напругою 220 В та частотою 50 Гц. Необхідна потужність електроживлення клапана під час промивання (регенерації) – 9 Ватів.

Дякуємо за увагу до магазину swt

Характеристики

Виробник
Pallas

Подібні товари