Клапан перекривання потоку WS 15 NHWBP

Клапан перекривання потоку WS 15 NHWBP від компанії SWT - фото 1
15 050 ₴
В наявності

Доставка

 MeestExpressБезкоштовно
 УкрпоштаБезкоштовно
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата на картку «Ощадбанк»
 Оплата на картку «Приватбанк»
Показати всі 7 способів оплати

Опис

Ціну на товар уточнюйте

Клапан перекривання байпасу на час регенерації NHBW 1.5 V3097 – це просто та зручне рішення для проведення ефективної регенерації фільтраційної системи. За допомогою клапана ви можете перекрити подачу вихідної води в момент регенерації матеріалу, що фільтрує, а також попередити попадання неочищеної води споживачеві.
Які особливості?Використовується у всіх фільтраційних системах з реагентними керуючими клапанами Clack 1,5" для створення систем DUPLEX, TRIPLEX та більше, а також у випадках роботи на накопичувальні ємності.
Які переваги?Зручне встановлення на керуючий клапанНадійність роботи та тривалий термін експлуатаціїСервісне обслуговування клапана перекривання байпасу полягає в розбиранні та ретельному очищенні.Стабільна та ефективна робота
Як працює?На вихідній лінії кожного фільтра встановлюється автоматичний двоходовий клапан, який перекриває подачу вихідної води споживачеві. Для підключення клапана до керуючого клапана фільтра використовується сигнальний кабель (він також живильний).Коли починається регенерація, керуючий клапан фільтра перемикає клапан перекривання байпаса закритий стан. Після закінчення промивання – двоходовий клапан перетворюється на вихідний відкритий стан.
ЯК ПРАЦЮЄ
Для запобігання подачі споживачеві неочищеної води під час промивання одного з фільтрів на вихідній лінії кожного фільтра встановлюється автоматичний двоходовий клапан із сервоприводом. Клапан підключається сигнальним (він же і живильним) кабелем до спеціального роз'єму клапана фільтра, що управляє. У момент початку регенерації керуючий клапан перемикає клапан перекривання байпаса закритий стан, закриваючи тим самим доступ неочищеної води до споживача. Після закінчення промивання двоходовий клапан перетворюється на свій вихідний відкритий стан.
ОБСЛУГОВУВАННЯ
Клапан перекривання байпаса на час регенерації потребує періодичного обслуговування, яке полягає в ретельному промиванні розподільника потоку, а також інших елементів даного клапана.
Обслуговування має проводитись кваліфікованим персоналом.

Дякуємо за увагу до магазину swt

Характеристики

Виробник
Pallas

Подібні товари

Клапан Aututrol 255/740 Logix. Пом'якшуючий, за часом в Львівській області от компании SWT
від 18468 до 56943 ₴Клапан Aututrol 255/740 Logix. Пом'якшуючий, за часомКод: 255/740