SWT
Про нас

Про нас

З компанією SWT вода буде смачною!

Для повноцінного та здорового функціонування нашого організму потрібно пити 2 літри води на добу. Дуже важливо, щоб вода при цьому була безпечною та чистою, і зберіла усі свої смакові якості. Пити воду з-під крана не варто, а доставка коштує досить дорого, до того ж носити додому великі бутлі з пунктів розливу не завжди зручно. Тому є проста альтернатива - це сучасні фільтри для очищення води.

Якщо вас цікавлять якісні та надійні фільтри, звертайтеся до компанії SWT! Ми завжди запропонуємо вам кращі рішення по очищенню води у вашому домі, квартирі чи на виробничому підприємстві. Компанія SWT має 20-річний досвід роботи в галузі водопідготовки. За роки успішної роботи нами було реалізовано безліч проектів, а наше обладнання встановлене на багатьох житлових та виробничих об'єктах. До того ж купити фільтри для очищення води ви зможете за дуже привабливою ціною.

Переваги послуг компанії SWT для клієнтів

На жаль, в Україні водопровідні мережі знаходяться в не найкращому стані. Це обумовлено забрудненістю водойм, корозією трубопроводів та насиченістю підземних вод великою кількістю заліза. Також мутність води викликає іржа, тверді домішки і частинки мулу. Все це призводить до появи на поверхні сантехніки розводів, що створює додатковий візуальний дискомфорт. А тому кожного року інтерес до методів і систем очищення води тільки зростає.

За допомогою продукції від компанії SWT можна вирішити ці питання, адже сучасні фільтри допомагають очистити воду від механічних забруднень, хлору, а також заліза, аміаку, сірководню та солей жорсткості. Також до переваг компанії слід віднести:

  • відсутність зайвих витрат. Міняти фільтри потрібно лише 1 раз на півроку, а вартість елементів складає лише 800 грн;
  • мінімальні ціни на ринку за рахунок відсутності зайвих витрат на оренду приміщень чи рекламу. Ми працюємо на совість та гарантуємо високу якість нашої продукції;
  • ви отримуєте продукцію без посередників, адже ми поставляємо системі водоочистки напрямую з виробництва;
  • ми обслуговуємо наших клієнтів довічно та надаємо гарантію на товари строком на 1-2 роки.

Ми не тільки реалізуємо обладнання та комплектуючі, але й зможе провести монтаж та ввести системи водоочистки в експлуатацію. Фахівці компанії SWT швидко та якісно проведуть усі необхідні монтажні та пусконалагоджувальні роботи незалежно від рівня їх складності. При цьому монтаж систем очищення води буде здійснюватись у зручний для вас час.

Звертайтесь до професіоналів SWT та пийте лише якісну воду!

Відомості про компанію

Контактна інформація
Контактна особа
Валерій
Сайт компанії
Загальна інформація
Назва
SWT
Тип компанії
виробник
Адреса
79013, Україна, Львівська обл., Львів, Здоровья 9, на мапі
Графік роботи
Пн-Нд 8:30 - 20:30 без перерв;
Телефони