+380 (67) 27... показати
Про нас

Про нас

З компанією SWT вода буде смачною!

Для повноцінного та здорового функціонування нашого організму потрібно пити 2 літри води на добу. Дуже важливо, щоб вода при цьому була безпечною та чистою, і зберіла усі свої смакові якості. Пити воду з-під крана не варто, а доставка коштує досить дорого, до того ж носити додому великі бутлі з пунктів розливу не завжди зручно. Тому є проста альтернатива - це сучасні фільтри для очищення води.

Якщо вас цікавлять якісні та надійні фільтри, звертайтеся до компанії SWT! Ми завжди запропонуємо вам кращі рішення по очищенню води у вашому домі, квартирі чи на виробничому підприємстві. Компанія SWT має 20-річний досвід роботи в галузі водопідготовки. За роки успішної роботи нами було реалізовано безліч проектів, а наше обладнання встановлене на багатьох житлових та виробничих об'єктах. До того ж купити фільтри для очищення води ви зможете за дуже привабливою ціною.

Переваги послуг компанії SWT для клієнтів

На жаль, в Україні водопровідні мережі знаходяться в не найкращому стані. Це обумовлено забрудненістю водойм, корозією трубопроводів та насиченістю підземних вод великою кількістю заліза. Також мутність води викликає іржа, тверді домішки і частинки мулу. Все це призводить до появи на поверхні сантехніки розводів, що створює додатковий візуальний дискомфорт. А тому кожного року інтерес до методів і систем очищення води тільки зростає.

За допомогою продукції від компанії SWT можна вирішити ці питання, адже сучасні фільтри допомагають очистити воду від механічних забруднень, хлору, а також заліза, аміаку, сірководню та солей жорсткості. Також до переваг компанії слід віднести:

  • відсутність зайвих витрат. Міняти фільтри потрібно лише 1 раз на півроку, а вартість елементів складає лише 800 грн;
  • мінімальні ціни на ринку за рахунок відсутності зайвих витрат на оренду приміщень чи рекламу. Ми працюємо на совість та гарантуємо високу якість нашої продукції;
  • ви отримуєте продукцію без посередників, адже ми поставляємо системі водоочистки напрямую з виробництва;
  • ми обслуговуємо наших клієнтів довічно та надаємо гарантію на товари строком на 1-2 роки.

Ми не тільки реалізуємо обладнання та комплектуючі, але й зможе провести монтаж та ввести системи водоочистки в експлуатацію. Фахівці компанії SWT швидко та якісно проведуть усі необхідні монтажні та пусконалагоджувальні роботи незалежно від рівня їх складності. При цьому монтаж систем очищення води буде здійснюватись у зручний для вас час.

Звертайтесь до професіоналів SWT та пийте лише якісну воду!

Відомості про компанію

Контактна інформація
Контактна особа
Валерій
Сайт компанії
E-mails
Ярослав Стасишин swtengin@gmail.com
Загальна інформація
Назва
SWT
Тип компанії
виробник
компанія, що надає послуги
дистриб'ютор/реселлер
представництво
Адреса
79013, Україна, Львівська обл., Львів, Здоровья 9 на мапі
Графік роботи
Пн-Нд 8:30 - 20:30 без перерв;
Телефони
+380 (67) 27... показати