Завантаження комплексне фiльтруюче Filtrons X1 (25 л/мішок)

Завантаження комплексне фiльтруюче Filtrons X1 (25 л/мішок)

Завантаження комплексне фiльтруюче Filtrons X1 (25 л/мішок) від компанії SWT - фото 1
360 ₴
В наявності

Доставка

 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
 MeestExpress100 - 10 000 ₴Безкоштовно від 50 000 ₴
 Укрпошта100 - 10 000 ₴Безкоштовно від 50 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата на картку «Ощадбанк»
 Оплата на картку «Приватбанк»
Показати всі 7 способів оплати

Опис

Ціну на товар уточнюйте

FILTRONS X1 призначений для роботи з вхідною водою з різних джерел водопостачання, таких як:
• поверхневі джерела (річки, озера, штучні озера та ін.)• підземні джерела (артезіанські свердловини, колодязі)• муніципальне водопостачання (водопровідна вода)
FILTRONS X1 – мультимедійний іонообмінний матеріал комплексної дії, що під час роботи одночасно знижує каламутність, кольоровість, окислюваність, видаляє іони заліза, марганцю, а також іони солей жорсткості та нітратів.
FILTRONS X1 – складається з п'яти, спеціально підібраних компонентів різного спектру дії. Під час роботи FILTRONS X1 компоненти «розшаровуються», залежно від насипної ваги та щільності іонного матеріалу, та виконують кожен свою функцію. Для виробництва FILTRONS X1 використовуються іонообмінні матеріали виключно для виробництва країн ЄС та США.
Об'єм очищеної води за допомогою FILTRONS X1 на 15% більше від аналогічних іонообмінних матеріалів комплексної дії. Таким чином, витрати на експлуатацію скорочуються більш ніж у 1,5 раза.
Регенерація (відновлення) мультимедійного іонообмінного матеріалу комплексної дії провадиться за кількістю очищеної води, виходячи з якості води, що подається на FILTRONS X1. Для регенерації (відновлення) FILTRONS X1 застосовується харчова сіль у таблетках (NaCl).
Мультимедійний іонообмінний матеріал комплексної дії FILTRONS X1 рекомендований для очищення господарсько-побутових вод, а також вод для комерційних та промислових цілей.

Дякуємо за увагу до магазину swt

Характеристики

Виробник
Pallas

Подібні товари