Завантаження фільтруюче Corosex 18.7 л/ 23.0 Kg

Завантаження фільтруюче Corosex 18.7 л/ 23.0 Kg

Завантаження фільтруюче Corosex 18.7 л/ 23.0 Kg від компанії SWT - фото 1
6 856 ₴
В наявності

Способи доставки

 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
 MeestExpress200 грнБезкоштовно при замовленні від 10 000 ₴
 Укрпошта200 грнБезкоштовно при замовленні від 10 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата на картку «Ощадбанк»
 Оплата на картку «Приватбанк»
Показати всі 7 способів оплати

Опис

Ціну на товар уточнюйте

Corosex CLACK – це спеціально оброблені гранули оксиду магнію, призначені для використання у фільтрах з метою нейтралізації кислотності, регулюючи рівень pH. Шляхом нейтралізації вільного вуглекислого газу у воді Corosex може виправити кислі водні умови та зробити воду менш їдкою. Corosex є особливо ефективним при високих рівнях pH.
Corosex розчиняється у воді, тому його потрібно своєчасно поповнювати. Corosex, заснований на оксиді магнію, нейтралізує набагато більше кислоти, ніж його аналоги, наприклад, карбонат кальцію. Що значно скорочує витрати на його придбання.
При високій швидкості потоку води Corosex може не встигати розчинятися в ній і потрібна реакція не станеться. Тому необхідно підбирати корпус для фільтра відповідного об'єму.
Оксид магнію, що нейтралізує кислотність води, збільшує її жорсткість, що в свою чергу призведе до загусання завантаження Corosex. Рекомендується використовувати фільтр у лінії попереду системи зі висхідним потоком, щоб запобігти закупорюванню нижнього крана розподілу. Наповнювач Corosex рекомендується застосовувати за показником жорсткості води понад 85 мг/л. Після фільтра, що регулює рівень ph, рекомендовано встановлення пом'якшувача.
Corosex матеріал добре працює у поєднанні з Calcite, поєднуючи в собі високу швидкість нейтралізації Corosex, з повільнішою реакційною здатністю Calcite, що зменшує потенційно високоосновні властивості, а отже вдається уникнути перерегулювання.
Спільне багатошарове використання із наповнювачем для фільтрів Corosex покращує нейтралізуючі властивості обох матеріалів.
Умови роботи:
Corosex переважно підходить для роботи з водою жорсткістю менше 85,5 мг/л, або за умови змішування її з Calcite як мінімум 50% на 50%.Також рекомендований для використання при жорсткості води понад 85,5 мг/л для запобігання цементуванню Corosex.Використовуйте розподільники спеціально розроблені для застосування Corosex.
Рекомендовано використання підстилки із гравію.

Дякуємо за увагу до магазину swt

Характеристики

Виробник
Pallas