Завантаження фільтруюче Filtrons XaiR (15л/мішок)

Завантаження фільтруюче Filtrons XaiR (15л/мішок)

Завантаження фільтруюче Filtrons XaiR (15л/мішок) від компанії SWT - фото 1
253 ₴/мішок
В наявності

Доставка

 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
 MeestExpress200 грнБезкоштовно від 10 000 ₴
 Укрпошта200 грнБезкоштовно від 10 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата на картку «Ощадбанк»
 Оплата на картку «Приватбанк»
Показати всі 7 способів оплати

Опис

Ціну на товар уточнюйте

Фільтр для очищення води серії X AIR надзвичайно ефективний для видалення сірководню, заліза та марганцю, що є характерним для води, що видобувається зі свердловин. X AIR - це новітня розробка яка використовує унікальні технології фільтрації шляхом окислення заліза, марганцю і сірководню з перетворенням оксидів у суспензії, які потім фільтруються і видаляються на мультимедійному шарі, що фільтрує. 
Фільтри для очищення води є екологічно безпечними – у них не використовуються токсичні хімічні речовини, на відміну від інших систем.
Багатокомпонентний матеріал, що фільтрує, складається з ряду природних мінералів, розмір їх гранул зменшується зверху вниз.
Дані мінерали дозволяють коригувати рН води, знижують каламутність і кольоровість, при цьому проводити поступову фільтрацію, фільтр не засмічується великими суспензією передчасно.
У той же час різні швидкості потоку крізь розміри гранул, що збільшуються, сприятливо змінюють гідродинамічні сили, що полегшує «контактне» окислення заліза і марганцю.
В основі багатокомпонентного шару, що фільтрує, використовується повноцінне активоване каталітичне середовище, яке виробляється за запатентованою технологією і використовується для розвитку каталітичної функціональності.
Вона унікальна тим, що концентрує забруднювачі в порах середовища, а потім сприяє їхній реакції на поверхні пір.
Фільтруюче середовище діє як нерозчинний каталізатор посилення реакції між киснем і сполуками заліза. Цей процес перетворює залізо у суспензії, які надалі можуть бути легко відфільтровані.
Переваги
• Екологічна безпека – відсутність хімічних речовин• Низькі витрати на експлуатацію – відсутність реагентів для регенерації• Унікальний фільтруючий мультимедійний матеріал

Дякуємо за увагу до магазину swt

Характеристики

Код товару
FK1252CEMIXA
Виробник
Pallas

Подібні товари