Завантаження фільтруюче Imerys / Calcite (15.6 л/мішок (23.0 кг))

Завантаження фільтруюче Imerys / Calcite (15.6 л/мішок (23.0 кг))

Завантаження фільтруюче Imerys / Calcite (15.6 л/мішок (23.0 кг)) від компанії SWT - фото 1
2 960 ₴
В наявності

Доставка

 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
 MeestExpress100 - 10 000 ₴Безкоштовно від 50 000 ₴
 Укрпошта100 - 10 000 ₴Безкоштовно від 50 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата на картку «Ощадбанк»
 Оплата на картку «Приватбанк»
Показати всі 7 способів оплати

Опис

Ціну на товар уточнюйте

Гранульований матеріал Calcite використовується для регулювання кислотності води та дозування у воду іонів кальцію. Гранули кальциту складаються із природного карбонату кальцію. Поступово розчиняючись, кальцит перетворюється на воду як гідрокарбонату кальцію. Крім цього, в міжзерновому просторі та на поверхні гранул відбувається нейтралізація вільного діоксиду вуглецю, що міститься у воді.
Перевагою матеріалу Calcite перед фільтруючим матеріалом Corosex є наявність буферних властивостей, тобто після початку роботи відбувається збільшення водневого показника на 0,5 – 1,0 залежно від pH вихідної води, після чого pH практично не змінюється та підтримується на тому ж рівні. Водночас при використанні Calcite швидкість потоку води в робочому режимі повинна бути значно меншою, ніж при використанні Corosex.При використанні матеріалу Calcite потрібно періодичне зворотне промивання фільтруючої засипки, яка запобігає цементуванню та ущільненню.Оскільки карбонат кальцію Calcite нейтралізує воду, можливе підвищення рівня жорсткості та знадобиться встановлення пом'якшувача після нейтралізуючого фільтра.
Переваги:
• Один з небагатьох фільтруючих неіонообмінних матеріалів, здатних збільшувати водневий показник pH• Ефективний у процесах попередньої обробки води при видаленні заліза та марганцю • Можливе використання в процесах кондиціювання маломінералізованої води іонами кальцію без використання комплексів, що дозують.• Calcite незначно збільшує водневий показник під час перерв у роботі фільтру або маленькому водорозборі.
Calcite може бути ефективно поєднаний з Corosex поєднуючи здатність Corosex нейтралізувати потік води з високою швидкістю з повільнішою реакційною здатністю Calcite, збільшуючи при цьому здатність корекції низьких рівнів pH.

Дякуємо за увагу до магазину swt

Характеристики

Виробник
Pallas

Подібні товари