Завантаження фільтруюче Filter-Ag Plus (міш 28,3л)

Завантаження фільтруюче Filter-Ag Plus (міш 28,3л)

Завантаження фільтруюче Filter-Ag Plus (міш 28,3л) від компанії SWT - фото 1
3 281 ₴
В наявності

Доставка

 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
 MeestExpress200 грнБезкоштовно при замовленні від 10 000 ₴
 Укрпошта200 грнБезкоштовно при замовленні від 10 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата на картку «Ощадбанк»
 Оплата на картку «Приватбанк»
Показати всі 7 способів оплати

Опис

Ціну на товар уточнюйте

Filter Ag Plus - природне фільтруюче середовище, що використовується як наповнювач засипних фільтрів освітлення води. Є зернистим гранульованим матеріалом, що володіє світло сірим (близьким до білого) забарвленням і розміром гранул 0,5-1,4 мм. В основі складу засипки Filter Ag Plus лежить кліноптилоліт, який отримується в результаті видобутку та обробки натурального мінералу. Виробником завантаження є широко відома у всьому світі американська компанія Clack Corporation, що виготовляє крім надійного обладнання та комплектуючих для водопідготовки, ще ряд високоефективних та різноспрямованих фільтруючих матеріалів.
Призначення та принцип роботи фільтруючого завантаження Filter Ag Plus :
Filter Ag Plus є модернізованим аналогом високоефективного матеріалу для освітлення води - Filter Ag. Застосовується для видалення з води зважених грубодисперсних домішок розміром понад 5 мікронів (піщинок, іржі, окалин і т.п.). Також, попри відсутність каталітичних властивостей, Filter AG Plus дозволяє досить ефективно витягувати пластівці нерозчиненого (окисленого) заліза, що пояснює його широке застосування в комплексах знезалізнення води для зниження навантаження на каталітичні наповнювачі, або для зменшення загальної ваги матеріалу з вищою насипною масою. Регенерується засипання шляхом розпушування шару зворотним струмом води без застосування додаткових реагентів.
Ключові особливості фільтруючого завантаження Filter Ag Plus:
• Надійне видалення домішок розміром понад 5 мКм;• Не створює значних втрат тиску, тому що домішки осідають по всій глибині матеріалу, а не лише у його верхньому шарі;• Має легку вагу, завдяки чому не потребує великих витрат води на регенерацію;• Порівняно висока швидкість фільтрації;• Filter Ag Plus часто застосовується в корпусі одного фільтра разом із важкими каталітичними наповнювачами для знезалізнення води.

Дякуємо за увагу до магазину swt

Характеристики

Виробник
Pallas

Подібні товари