Завантаження фільтруюче GREENSAND PLUS (14,2 л/мішок (20 кг))

Завантаження фільтруюче GREENSAND PLUS (14,2 л/мішок (20 кг))

Завантаження фільтруюче GREENSAND PLUS (14,2 л/мішок (20 кг)) від компанії SWT - фото 1
3 352 ₴
В наявності

Способи доставки

 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
 MeestExpress200 грнБезкоштовно при замовленні від 10 000 ₴
 Укрпошта200 грнБезкоштовно при замовленні від 10 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Післяплата
 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата на картку «Ощадбанк»
 Оплата на картку «Приватбанк»
Показати всі 7 способів оплати

Опис

Ціну на товар уточнюйте

GreensandPlus™ - покращений марганцевозелений пісок
GreensandPlus™ – середовище пурпурно-чорного кольору, призначене для видалення з води розчинених заліза, марганцю, сірководню, миш'яку та радію.
Greensand Plus є піском з поверхнею, покритою діоксидом марганцю - каталізатором в реакціях окислення розчинених заліза і марганцю. Нове завантаження включає всі переваги традиційного Manganese Greensand плюс підвищені диференціальний тиск і робоча температура, а також можливість обробки води з низьким солевмістом.Greensand Plus має кремнієву основу, на яку наноситься діоксид марганцю під впливом високої температури.Кремнієва основа зерен Greensand Plus уможливлює його використання при обробці води з низьким вмістом кремнію, загальним вмістом солі та жорсткістю. До того ж Greensand Plus може працювати з водою з вищою температурою та диференціальним тиском.
Greensand Plus є абсолютним аналогом Manganese Greensand і може бути використаний в установках з безперервною регенерацією (CR) та періодичною регенерацією (IR) розчином калію перманганату.
Переривчаста регенерація (Intermittently regeneration IR):Розчинені залізо та марганець окислюються безпосередньо активним покриттям на зерні завантаження. Сірководень використовує окислювальну здатність Greensand Plus і випадає в осад, який видаляється в процесі фільтрації. В кінці робочого циклу, обумовленого певним числом літрів очищеної води, фільтр встає на зворотну промивку і потім регенерується нижнім потоком (на кшталт регенерації пом'якшувача з сольовим розчином) з розчином хлору. Це відновить окисні властивості Greensand Plus. Регенерацію хлором рекомендується проводити до виснаження активного шару завантаження. Це значно продовжить її термін служби.
Безперервна регенерація (Continuous Regeneration CR):В деяких установках, щоб досягти кращої роботи систем, рекомендується окислювати розчинене залізо, марганець, сірководень та миш'як до фільтра з Greensand Plus. Це досягається шляхом попередньої безперервної дозації розчину хлору із залишком «вільного» хлору 0,3-0,5 мг/л на виході з фільтра. Окислені залишки потім відфільтровуються через шар Greensand Plus з подальшим видаленням під час зворотного промивання. Greensand Plus дозволяє швидше протікати хімічним реакціям і тим самим швидше знижувати рівень заліза та марганцю до прийнятної позначки.
Greensand Plus працює при тих же швидкостях фільтрації, потоках зворотного промивання і кількості перманганату калію на регенерацію.
Зворотне промивання Greensand Plus виконується протягом 10 хвилин із розширенням шару не менше 40% від глибини завантаження. Зворотне промивання водою з температурою не менше 12°C потоком 12 gpm/ft² (29 м³/год).

Дякуємо за увагу до магазину swt

Характеристики

Виробник
Pallas